1

I jak, wiecie czy już wyjechał po Depaya ?

2

@IronSanHybrid Szkoda, że nie posiadam żadnego trunku takiego przy sobie, whisky uwielbiam, ale już od kilku miesięcy sobie abstynence.

2

Kurna to już dzisiaj za 10 godzin startujemy z kampanią wrześniową, obym zdał to tałatajstwo ...

0

@Herato Guardiola i Xavi

4

@Roobo Można podobno wymienić na 0,5 litra wódki Żubrówka Biała lub na komplet pokrowców do Golfa 4

0

Panowie, mam nadzieję, że nie przyjdzie nam grać w Lidze Europy a za sukces uznawać zakwalifikowanie się z 4 miejsca do Ligi Mistrzów, ale nawet jeśli to weźcie zostańcie najwyżej będziemy pić co tydzień rozmawiając "Kiedyś to było jak ten Guardiola był i wszystkich ogrywał".

1

I co z tym Messim, bo nie wiem czy koszulkę City kupować czy Barcelony na następny sezon ?

0

@krefi10 Raczej Sevilla by nam manite zrobiła ...

1

Pamiętacie jak Munir wtedy strzelił Elche i miał być wielki ?

0

@Triv44 Już my i tak kiedyś graliśmy jako gość na Camp Nou w finale Pucharu Króla, tak samo jak Bayern w 2012 grał jakby u siebie, ale no wiadomo na każdy mecz będzie przydział miejsc po połowie.

4

Według mnie, taka Liga Mistrzów może być już zawsze czyli zrobić w 1/8 finałach dwumecz a już od ćwierćfinałów finały i jeden mecz i wszystko rozgrywa się w jednym kraju, piłkarze zadowoleni bo nie muszą dużo podróżować, bo poruszają się w jednym kraju, a i ten kraj zadowolony bo mają swoje święto.

Jeden mecz wymaga od zespołów koncentracji na 100 % bez szukania, gdzieś tam w drugim meczu możliwości ustawiania autobusu bo zremisowali 1:1 na wyjeździe.

0

Dobry Wieczór !

Ktoś posiada informacje co z finałem Pucharu Hiszpanii, bo szczerze przeoczyłem ten wątek?

1

No Panowie, patrząc na aktualny przypływ informacji, czy ktoś został zwolniony można tylko napisać "Winter is here".

2

Jak tam, przygotowani na mecz ?

0

Panowie, wszystkie mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe itd, będą transmitowane przez TVP ?

0

@Krisgum ja również

0

@ro3ak Ja równiez

0

@Hushovt Dzisiaj na śniadanie takiego zjadłem o jezuniu jakie to dobre

0

@SonBarcaGoku Czyli my w takim razie w 2009 nie powinniśmy zdobyć sekstetu, fakt faktem jest, że mają te 3 ligi mistrzów z rzędu i nawet za 20 30 lat to kto będzie pamiętał o tym, że tam z Bayernem jakieś spalone czy coś.

2

@dominik127pl Bardzo mocny atut Dominiku, dziewczyny aż padają z wrażenia.

0

Nie myślałem, że kiedykolwiek to zrobię, ale właśnie ogoliłem się na Pazdana i wiecie co są tego plusy, przynajmniej nie trzeba szamponu używać i lepsza aerodynamika jest xD

1

@Dziki15 To poczeka Pan aż na darmowych stronach będzie.

0

@MarioVeB! U mnie wszystko na uniwersytecie działa świetnie, używają google meet i zajęcia są wszystkie normalnie prowadzone, no owszem zdarzają się przypadki, że jakieś randomy wejdą, ale przynajmniej na nudnych ćwiczeniach czas szybciej mija.

0

@SonBarcaGoku Ale nie trzeba obrażać od razu że coś jest głupie i do dupy generalnie, netflix ma bogatą ofertę a dom z papieru jest czymś co nie bierzemy do końca na poważnie tylko wyłączamy mózg i śledzimy akcję, no chyba że hejtujecie serial za odniesienia do Realu Madryt xdd

0

@emeu Oj panie rozkręca się i to tak, że cały sezon walniesz pod rząd i przejdziesz do drugiego.

0

Rozpocznijmy małą ankiete na fcbarca.com , chodzi oczywiście o wydarzenia w całej historii piłki nożnej jakie pamiętacie

1.Najlepszy mecz (Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki)
2.Najładniejsza bramka
3.Najlepszy finał Ligi Mistrzów
4.Najlepszy mecz Mistrzostw Świata
5.Najlepszy zawodnik na każdej pozycji (Bramkarz, Obrona, Pomoc, Skrzydło, Napastnik)

0

Mamy za sobą już parę dni od premiery netflixowej adaptacji Wiedźmina, jak wrażenia drodzy użytkownicy, czy podobało wam się ? Mi osobiście tak a i Polski dubbing pasuje tutaj idealnie i widać, że ktoś się postarał przy wybieraniu aktorów głosowych.

Dla dobra wszystkich, jak będziecie dyskutować o fabule to oznaczajcie to wielkimi literami na samej górze S P O I L E R, aby nikomu nie psuć seansu.

0

@4drian0 Film w którym caly czas się coś dzieje, polecam i ja dobre kino akcji.

0

@Rysiu Niby tak, ale musialem mieć z dzień przerwy aby psychicznie móc się zabrać do dalszej gry i teraz właśnie sobie przechodzę serce z kamienia ;)

0

Miał ktos może przechodząc Wiedźmina 3 to tzw tragiczne, złe zakończenie? Kilka dni temu mialem właśnie to złe i tak trochę smutno ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?